1978 yılında, Aydın Ortaklar beldesinde, Kebap Okulu denilebilecek bir dükkanda, dayısı Necati Baba' ın (meşhur Necati Baba Çöp Şiş) yanında meslek hayatına başlayan babamız merhum Orhan Alhan, ilerleyen senelerde tecrübesini ve kalitesini daha da ileriye taşımak adına Kasap Orhan’ın Yeri’ni açarak, oğlu Ali Alhan’a tüm deneyimlerini aktarmıştır. 
Alhan Et 2005 Yılında merhum Orhan Alhan tarafından Ortaklar - Aydın'da Alhan Sucukları markasıyla kurulmuştur. 6. yılın sonunda babamız Orhan Alhan, Oğlu Ali Alhan’a işi teslim etmiştir.

Şuanda günlük kapasitesi 2 ton olan firmamız, fason sucuk imalatını Aydın-Erbeyli’de kendi yerinde yapmaktadır. 
Alhan Sucukları, gıda sektöründe faaliyet gösteren firmaların kaliteli ve hijyenik ortamlarda üretim yapması gerektiğinin bilincinde olup, üretim aşamalarında hijyen ve kaliteden taviz vermemektedir. Bünyemizdeki Veteriner ve Gıda Mühendislerinin Denetiminde Tarım Bakanlığı'nın Türk Gıda Kodeksi et ürünleri tebliğine uygun olarak sucuk üretimi yapılmaktadır. Firmamız, tüketicinin damak zevkine en uygun şekilde hitap etmeyi görev edinmiş olup tüketici isteklerine uygun olarak fason sucuk imalatına devam etmektedir. Lütfen sağlığınız için kalitesiz ürün almaktan kaçınınız. Üzerinde Üreticisi, Iso Belge Numarası, Bakanlık İzni, Son Kullanma Tarihi, Üretim Yeri Vb. Bilgileri Olmayan Mamülleri Kesinlikle Satın Almayınız.
Şunu kesinlikle bilmenizi isteriz ki, ucuz olan her gıda ürününde mutlaka eksik bir şeyler vardır. Yada değişik mamüllerden, hijyenik olmayan koşullarda merdiven altı üretimi yapılmaktadır. Biz inanıyoruz ki halkımız ürettiğimiz kalite ve lezzeti hak etmektedir. Siz de tüketici olarak bu haktan kendinizi mahrum etmeyin. Sofralarınızda ve kahvaltılarınızda gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz bir marka olan Alhan Sucuklarını tüketirken, o doyumsuz lezzetin gerçek zirvesini tadacaksınız.
Kasap Ali Alhan, Alhan Et Mangal Restaurantını 2021 yılında işletmeye başlamıştır. Alhan besi çiftliğimizde organik yetiştirdiğimiz eti lezzete dönüştürdüğümüz geniş bahçesiyle ve kapalı alanıyla Alhan Et Mangal’da eşsiz anları anılarınıza katacaksınız. Çiğ et satışımızla birbirinden özel et çeşitlerini daha uygun fiyatlarla kendi lezzetinize dönüştürebilirsiniz. Her sabah güne zinde başlamanız için Alhan Et kahvaltısı denemeye değer.
Alhan Et olarak, yıllar içinde kendi kimliğimizi koruyarak ileriye dönük adımlarla hedeflerimizi her geçen gün genişleterek tüm misafirlerimize kaliteyi ve lezzeti bir arada sunmak öncelikli hedefimiz olmuştur.

2005 yılında Aydın- Ortaklar'da küçük bir imalathanede başlayan lezzet serüvenimize, siz halkımızın güveni ve teveccühü ile günümüze kadar dimdik ayakta durarak sektördeki öncülüklerimiz ile devam etmekteyiz.. 

Kaliteli ve hijyenik bir ortamda bütçenize ve damak tadınıza uygun,
Özenle seçilen ve günlük olarak temin edilen et ürünlerimiz 
Taptaze sebze ve baharatlarımız,
Geleneksel üretim ve pişirme usullerine sadakatimiz, 
Gıda güvenliğine duyduğumuz hassasiyet, 
İşimize olan tutkumuz,
Bu lezzetlerin tutkunlarına olan saygımız, 
Aydın’ da adımızdan memnuniyetle söz edilmesini sağlamaktadır.
Alhan Et olarak amacımız; mangal lezzetlerini, geleneksel usullerde koruyarak sunmak ve bu tatları ülkemize tanıtmaktır.
 

Resim
X
Hemen Ara